Nuotakos ir jaunikio asmenybės išraiška naudojant vestuvių tortą rėžtuvės

Mama ir žmonės, kurie mėgsta gyventi namuose ir dirbti vienu metu gali taikstytis patraukli tortas verslo. Tačiau, siekiant padėti klausimus, kad jie turi žinoti, nes tai vis dar manoma, kad verslo nepriklausomai nuo to, kaip mažas ji yra. Mamos su augančiais vaikais gali rasti laiko atrasti būdų, kaip iškepti skanius pyragus ir papuošti juos. Bent jau jie gali dirbti iš namų, kai jie turi stebėti ir valdyti savo vaikus. Jie taip pat gali priimti užsakymus iš giminaičių, atsižvelgiant į laiką, kurį galima rasti jiems. Jie gali būti lankstus, kalbant apie pakankamai laiko, kad jie gali praleisti per šios rūšies darbą iš namų verslo.

Jei jūsų svečių sąraše yra keletas aktyvių vaikinų ir jūs turite šiek tiek vietos lauke, kad jie galėtų sudeginti šiek tiek energijos, galbūt norėsite pažvelgti į kūdikio dušo Grand Prix. Surinkite 4-6 vežimėlius iš draugų ir padarykite kliūčių ruožą kieme. Kaip tai skamba, pirmasis, siekiant užbaigti laimi. Hilarity ensues.

Kitas dalykas, kad jums reikia gyvinti tortas yra pipping maišelį. Tai tiesiog maišelis, kuriame yra skylė, užpildote maišelį su apledėjimu ir, kai jį išspausite, apledėjimas išeis iš jūsų skylės. Tai leis jums investuoti iš išgalvotų dizaino aplink tortą, pavyzdžiui, apvadu ir raštu. Jūs galite padaryti savo pipping maišelį atsigriebti greitai su plastiko virtuvės maišelį ir pjovimo skylę kampe vis dėlto tai yra daug lengviau, jei turite tinkamą pipping maišelį.

Tortų dekoratoriai gali norėti pasinaudoti sviesto ir grietinėlės glaistu klientams, kurie nori, kad apledėjimas būtų skanus, kai valgomas naudojant pyragą. Šio tipo vestuvių tortų danga paprastai lieka be lydymosi net kambario temperatūroje. Tortų dekoratoriai gali sumaišyti cukraus miltelius su riebalais iš sviesto ir daržovių sutrumpinimo. Jie taip pat gali padaryti kai kurių gėlių dizaino be kai kurių ruffles ar stygos naudojant sviesto-grietinėlės Glaistant.

Nesvarbu, ar jūs turite tortas topper pastatytas atrodo, kad jums ar kitaip yra daug pasirinkimo, ką į viršų savo tortą su vestuvių ceremoniją. Man patinka labai asmeninio prisilietimo prie jūsų vestuvių šventės koncepcija, bet jei esate šiek tiek drovus dėmesio centre, turite daug pasirinkimų, kurie padėtų padaryti jūsų tortą individualų be vieno, kuris turi būti apie jus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *